Yeşil Göz Makyajı Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Yeşil Göz Makyajı Modelleri

18 Nisan 2015
3.875 views
 • Yeşil Göz Makyajı Modelleri

  Makyaj yapmayı bilmekten ziyade makyaj tonlarını da çok iyi bilmeniz gerekir. Renk seçimi yaparken birçok farklı unsuru da göz önünde bulundurmalısınız. Bunların başında, eğer ki makyajda gözlerinizin ön planda olmasını istiyorsanız, göz makyajı rengi oldukça önemlidir. Hele ki düğün, nişan ya da özel davetlere katılacaksanız o halde en gözde siz olmalısınız ve bakışlarınızla adeta büyülemelisiniz. İşte bizlerde bu noktada yeşil gözlü bayanlarımız için yeşil göz makyajı modelleri hazırladık.

  Yeşil gözler için makyaj renklerinden en iyisi mor tonlarıdır. Yalnız mor tonlarının da bordo ve maviye daha yakın renkleri vardır. Daha çok maviye yakın değilde, bordoya çalan renkler yeşil gözler için daha uygundur.

  Bunun dışında elbette yeşil gözlü bayanlarımızın gözlerini ön plana çıkartacak renk tabi ki yeşildir.Açık yeşil renkler gözlerinizi çok iyi yansıtacak ve ön plana çıkacaktır. Diğer bir renk ise koyu kahve tonlarıdır. Koyu tonlarda göz makyajı seviyorsanız bu rengi göz farı olarak mutlaka denemenizde fayda vardır. Ayrıca sürme renkleriniz ise siyah, yeşil, lila, kahverengi ya da mor olabilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yumurta Maskesi ile Doğal Güzellik
  Yumurta Maskesi ile Doğal Güzellik
  Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?
  Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?
  Sivilceli Ciltler İçin Aspirin Maskesi
  Sivilceli Ciltler İçin Aspirin Maskesi
  Makyaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
  Makyaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.