Yazlık Babet Gelin Ayakkabısı Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Yazlık Babet Gelin Ayakkabısı Modelleri

26 Nisan 2015
1.665 views
 • Yazlık Babet Gelin Ayakkabısı Modelleri

  Düğün sezonunun yavaş yavaş açıldığı şu günlerde artık hazırlıklarda hız kazandı.Oldukça telaşlı geçen düğün alışverişinde gelinlik alımından sonra tabi ki ayakkabı alışverişinizi de yapmak durumundasınız. Düğün günü için rahatlığınızın yanında şık olmak isteyen bayanlarımız için önerdiğimiz ayakkabı yazlık babet gelin ayakkabısı modelleridir.

  Babet gelin ayakkabısı genellikle uzun boylu bayanlarımızın tercihi olsa da rahatlık istiyorsanız sizlerde babet gelin ayakkabısı bakabilirsiniz. Malum düğün günü oldukça telaşlı olacağınızdan ve ayakkabılarda bütün gün ayağınızda kalacağı için rahat olması çok önemlidir. Bu yüzden birçok gelin, ayakkabının oluşturduğu rahatsızlıktan dolayı sorun yaşayarak ikinci bir ayakkabı olarak babet bulundurmaktadır. Bundan dolayı ister tek ister ikinci ayakkabı olsun mutlaka babet ayakkabılardan alın deriz. Eğer ki damat ile aranızda çok fazla boy farklı olmayacak ise babet kullanın deriz. Böylece ayağınız rahat olacağı için daha iyi bir düğün günü geçirirsin. Hatta yorgunlukta çekmezsiniz.

  Yazlık babet gelin ayakkabısı almayı düşünen bayanlarımız içinde bizlerde güzel bir koleksiyon hazırlayalım dedik. Bu koleksiyonu hazırlarken her bayanın zevkini göz önüne aldık. İşte bu ayakkabılar ise şu şekildedir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bambi Yeni Sezon 2015 Babet Modelleri
  Bambi Yeni Sezon 2015 Babet Modelleri
  Beyaz Yazlık Gelin Ayakkabısı Modelleri
  Beyaz Yazlık Gelin Ayakkabısı Modelleri
  2015 Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri
  2015 Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri
  2015 Yazlık Gelin Ayakkabısı Modası
  2015 Yazlık Gelin Ayakkabısı Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.