Tesettür Gelin Başı Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Tesettür Gelin Başı Modelleri

9 Eylül 2015
5.590 views
 • Tesettür Gelin Başı Modelleri

  Tesettür gelin başı modelleri için farklı tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Elbette tercih edeceğiniz gelin başı modelinin gelinliğinizle uyumlu olması gerekir. Ancak daha sade ya da daha abartılı olarak zevkinize göre bir uyum yakalayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz modellerden bir tanesi klasik eşarp bağlama modeline benzeyen bağlama şeklidir. Bu tarz modellerde eşarp modelini hazır olarak bulabileceğiniz gibi eşarbı kendiniz de bağlayabilirsiniz. Ancak kendiniz bağlamak istiyorsanız kenar iğnelerini dikkatli kullanmanızda yarar var. Sağlam olmayan iğneler kolayca kayabilirler.

  Tesettür gelin başı modelleri için kullanabileceğiniz duvaklı modeller ise genel olarak duvak üzerine işlenmiş desenlerden oluşuyor. Aradığınız farklı modelleri gelinlik mağazalarında ya da internet adreslerinde de bulabiliyorsunuz.

  Zevkinize göre tesettür gelin başı modelleri kullanırken eşarbı taşıyacağınızı da düşünerek rahat ve kullanabileceğiniz bir model seçmenizi öneririz. Uzun süre gelinlikle kalmak elbette zor bir iştir. Ancak bir de gelin başı bozulmasın diye uğraşmak istemiyorsanız hazır eşarpları kullanabilirsiniz. Daha kolay ve pratik bağlama şansınız olacağı modeller düğün esnasında rahat etmenizi de sağlar.

  Tesettür gelin başı gelinliğinizle uyumlu renkleri kullanmaya dikkat edin. Genelde her gelinlik yanında başörtüsü de verilmektedir. Ancak gelinliğin kendi başörtüsü hoşunuza gitmezse kullanacağınız farklı bir modelde renk uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Bunun dışında seçtiğiniz duvak modeli de eşarbınızla uyumlu olursa hem şık hem göz kamaştıran bir gelin olabilirsiniz.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Kapalılar için Gelin Başı Modelleri
  Kapalılar için Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  En Güzel Hazır Türban Eşarp Modelleri
  En Güzel Hazır Türban Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.