Tesettür Aksesuarlı Gelin Başı Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Tesettür Aksesuarlı Gelin Başı Modelleri

12 Nisan 2019
121 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür Aksesuarlı Gelin Başı Modelleri

  Tesettürlü bayanların seçim yapmakta en fazla zorlandığı konulardan birisi gelin başı modeli seçimidir. Bayanlar için gelinlik seçimi ne kadar zorsa gelin başı modeli seçimi de o kadar zor bir tercihtir. Açık bayanlar için saça şekil vermek mümkünken tesettürlü bayanlarda durum bu kadar kolay değildir. Bu aşamada da tesettürlü gelin başına eklenen aksesuarlar ile farklı bir hava yaratılabilmektedir. Tesettür için aksesuarlı gelin başı modelleri arıyorsanız sizler için birkaç farklı modeli bu konuda derledik. Düğün gününüze yakışır bir tesettür gelin başı istiyorsanız aksesuar kullanarak ihtişamlı görüntünüzle herkesi büyüleyebilirsiniz.

  Aksesuar olarak gelinliğinizi alırken tesettür örtünüz içinde tasarım yaptırabilirsiniz. Özel işlemelerle hazırlanan el emeği tesettür gelin başı modelleri tesettürlü gelin adaylarını şık bir görünüme ulaştırmaktadır.

  Tesettür baş örtünüzü özel olarak tasarım yaptırabileceğiniz gibi gelin başı hazırlama esnasında sonradan taşlı aksesuarlarla süslemeler de yaptırabilirsiniz. Bu konuda tesettür gelin başı yapımında uzman bir kuaför seçimi yapmanızda fayda vardır.

  Gelinliğinizde kullanılan taşlardan taç yaptırarak tesettür gelin başı modelleri için taç kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Aksesuarlı bir gelin başı yaptırmak istiyorsanız bu konuda zevklerinizi de gözler önüne sermeniz gerekiyor.

  Sponsor Bağlantı

  Gelinliğinizin tasarımı ile aynı şekle ve işlemelere sahip olan tesettür gelin başı da hazırlatabilirsiniz. Bu aşamada alanında uzman bir gelinlikçi ile çalışarak tesettür gelin başınızın kusursuz olması için ilk adımı atabilirsiniz.

  Yaz ayları için tesettürlü gelin adaylarının işini kolaylaştıracak bir diğer seçenek de çiçekli taçlardır. Gelin çiçeğinizle aynı modele sahip çiçekli taç yaptırarak tesettürünüzün üzerine takabilirsiniz.

  Abartıdan hoşlananlar için işlemeli ve yoğun taşlı tesettürler mevcut. Özel olarak tasarlanan hazır tesettür gelin başı modelleri arasından zevklerinizi yansıtan modeli tercih edebilirsiniz.

  Son dönemlerin gelinlik modasında trendler arasında yer alan püskül detayını gelinliğinizin tesettür kısmında kullanabilirsiniz. Püskülü aksesuarlı gelin başı için de tercih edebilirsiniz.

  Gelinliğinizi renklendirmek ve biraz da ihtişam katmak için tesettür gelin başınıza farklı renklerde aksesuar ekleyebilirsiniz. Tesettürlü gelin adayları genellikle abartıdan kaçınsalar da önümüzdeki sezon tesettür gelin başında farklı renklere sahip aksesuarları sıkça görmeye alışacağız.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Kapalılar için Gelin Başı Modelleri
  Kapalılar için Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.