Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri

 • Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri

  Tekstil sektörüne Reyhan Tesettür markasıyla 2002 yılında girmiş olan Reyhan Turan, İslami giyime uygun gelinlik ve nişanlık kıyafetler tasarlamaktadır. Uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile kadınlar arasında rağbet gören moda evlerinden olmayı başarmıştır.

  Gelinlik, bir genç kızın küçük yaşlardan beri hayalini kurduğu masumiyetini, sadakatini temsil eden fiziksellikten öte manevi değeri olan bir elbisedir. Keza evliliğe ilk adım olan nişan içinde özel merasim yapacak olanlar için tesettürlü nişanlık modeli ihtiyacı öne çıkıyor. Bir genç kız için gelinlik seçimi onun iç dünyasını ve kişiliğini yansıtacağından zorlu bir süreçtir. Sektörde 13 yıllık deneyimi ile alanında kendini kanıtlamış olan Reyhan Turan’ın ellerinden çıkmış birbirinden harika tesettürlü gelinlik ve nişanlık tasarımları bu noktada size yardımcı olacaktır.

  Reyhan Turan gelinlik ve nişanlık modelleri mevsime göre değişen tasarımlara sahip olup kabarıktan düze kadar birçok modeli içeriyor. Daha önce başkaları için diktikleri modellere sosyal medya hesapları üzerinden ulaşıp beğendiklerinizi kendiniz için değerlendirebileceğiniz gibi sıfırdan size özel bir tasarımda diktirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Reyhan Turan, kaliteli işçilik ve dikiş ile size hayallerinizdeki gelinliği başarılı bir şekilde sunuyor. Sizler için seçtiğimiz modellere bakarak karar verebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bindallı Modelleri
  Bindallı Modelleri
  Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015
  Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015
  Nüans Moda Evi Gelinlik Modelleri 2015
  Nüans Moda Evi Gelinlik Modelleri 2015
  Muslima Wear Gelinlik Modelleri 2015
  Muslima Wear Gelinlik Modelleri 2015
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.