Mezuniyet Gecesi İçin Tesettür Başı Tasarımı | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Mezuniyet Gecesi İçin Tesettür Başı Tasarımı

25 Mayıs 2015
5.470 views
 • Mezuniyet Gecesi İçin Tesettür Başı Tasarımı

  Mezuniyet geceleri öğrenciler için oldukça heyecanlı geçen zamanlardan biridir. Genelde lise ve üniversitelerin mezuniyet geceleri daha önemli olmaktadır. Her ikisi de gençlik döneminde yapıldığı için oldukça enerjik bir  bir program hazırlanmaktadır. Kapalı bayanlar içinde, kapalı olmasından dolayı saç yaptıramadıkları için mezuniyet gecesi için tesettür başı tasarımları hazırladık.

  Mezuniyet gecesi için tesettür başı tasarımı olarak elbisenizle uyumlu renklerden türban kullanmanızı öneririz. Eğer ki kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, modellerimize bakınız. Kuaföre yaptırmak istiyorsanız da önceden model bularak, kendi istediğiniz model olması da avantajlı olmaktadır. Aksi halde yapılan modeli beğenmeyebilirsiniz. Bundan dolayı önceden model belirleyerek gitmek mantıklı olacaktır.

  Mezuniyet için tesettür başı için fazla abartılı olmamalıdır. Unutulmamalıdır ki bu bir nişan ya düğün değil. Bunun için daha sade ama şık görüneceğiniz tesettür başı olmalıdır. Aksesuar seçimlerinde de aynı şekilde sade modeller kullanabilirsiniz. Elbiseniz de çok gösterişli ise mutlaka daha sade tesettür başı uygundur. İşte mezuniyet için tesettür başı tasarımları şu şekildedir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Kapalılar için Gelin Başı Modelleri
  Kapalılar için Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.