Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015 | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015

5 Eylül 2015
39.450 views
 • Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015

  Şüphesiz her coğrafi bölgenin farklı kültürleri var. Buna bağlı olarakta farklı kıyafetler söz konusu. Özellikle Hint, Fas gibi yörelerin otantik kıyafetlerini beğenmeyen kadın yoktur. Bu kıyafetler artık ülkemizde kına gecesi elbisesi olarak rağbet görüyor. Yaklaşmakta olan düğün öncesi yaşanan telaşlardan biri de kına gecesi ne giyileceği oluyor. Genç kızlar en az gelinlik seçimi kadar kına gecesi elbisesi için de efor sarfediyor. Sizler için birçok tasarımcının koleksiyonundan derlediğimiz Hint ve Fas’a özgü otantik, canlı, renkli kına gecesi elbiseleri derdinize derman olacak!

  Elbiseleri, kınaları, dansları ile renkli kişiliğe sahip olan Hintlilerin, ellere ve ayaklara yapılan birbirinden güzel geçici döğmelerini kına gecenizde kullanabileceğiniz gibi canlı renklerden uçuşan kumaşlardan yapılmış kıyafetlerini de giyebilirsiniz. Tamamen otantik unsurlar barındıran bir kına gecesi için harika desenleri ve tasarımları ile çeşitli otantik kına gecesi elbise modeli galerimizde sizleri bekliyor.

  Kına gecesinde herkesten farklı olmak isteyenler için iki parçadan oluşan etek ve üstler ideal tercih olacaktır. Etnik detayların renklerle harmanlandığı kına gecesi elbise tasarımları göz alıcı detayları, uçuş uçuş tülleri ve dinamik renkleriyle görsel bir şölen oluşturuyor. Dantel kumaşlar ve işlemeler ile bir o kadar albesini artan birbirinden şık modelleri sizler için bir araya getirdik.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bindallı Modelleri
  Bindallı Modelleri
  Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri
  Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri
  Kına Abiyesi, Kına Abiye Modelleri
  Kına Abiyesi, Kına Abiye Modelleri
  2015 Kına Elbisesi, Kına Kaftanı Modelleri
  2015 Kına Elbisesi, Kına Kaftanı Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap