Katlı Düğün Pastası Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Katlı Düğün Pastası Modelleri

7 Nisan 2015
2.018 views
 • Katlı Düğün Pastası Modelleri

  Ülkemizde düğünlerde değişmez ikramlarımız vardır. Bu ikramların başında da elbette hepimizin de bildiği gibi düğün pastaları gelmektedir.  Düğün pastaları da artık büyük bir sektör olurken, farklı pastaların yanı sıra çiftlerde düğün pastalarına önem verir oldu. Artık özel yapılan düğün pastaları ile adeta ortaya sanat eseri gibi çıkmaktadır.

  Düğün pastası içinde de en çok tercih edilenler ise katlı düğün pastaları olmaktadır. Katlı düğün pastaları da gelen davetlilere yeterli şekilde dağıtılacağı için tercih sebebi olmaktadır. Katlı pastalarda da davet ettiğiniz kişi sayısı göz önüne alarak düğün pastasının katını belirlemelisiniz. Eğer ki davetli sayınız çok ise 7-8-9 ya da 10 katlı pastaları tercih edebilirsiniz. Eğer ki davetli sayınız az olacak ise 4-5 y ada 6 katlı pastalar uygun olabilir.

  Katlı düğün pastası alırken, genelde farklı tarzda pastalar arıyorsanız düğününüzün konseptine uyumlu olarak belirleyebilirsiniz. Bunun haricinde çift olarak beğendiğiniz ortak pastanız var ise düğün içinde aynı pasta tasarımlarından tercih yapabilirsiniz. Bizlerde tabi ki sizler için ufak araştırmalar yaptık ve katlı düğün pastası modelleri hazırladık. İç malzeme seçimleri de size kalmış.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2015 Düğün Pastası Modelleri
  2015 Düğün Pastası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.