Kapalılar için Gelin Başı Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Kapalılar için Gelin Başı Modelleri

3 Eylül 2015
7.962 views
 • Kapalılar için Gelin Başı Modelleri

  Hayalinizdeki erkeği buldunuz ve şimdi sıra hayalinizdeki gibi güzel bir gelin olup düğününüzü yapmaya geldi. Gelinlik seçimi hali hazırda zor bir süreçken tesettürlü gelinler için ayrıca gelin başı seçimi yükü biniyor. Kapalı giyinen gelinler için gelinliğin stiline uygun gelin başı seçilmesi gerekiyor. Sizler için bu işlemi biraz daha kolaylaştırmak adına ilham verecek modelleri seçtik.

  Gelin başı yapılırken eşarp yada şal tercih edilebiliyor. Eşarbınız düzgün bir şekilde bağlandıktan sonra üzerine gül, çiçek gibi çeşitli süslemeler yapılıyor. Bazı gelinler daha sade olarak sadece eşarp yada şalın bağlanmasını yeterli bulurken bazıları daha gösterişli modelleri tercih ediyor.

  Günümüzde tesettür modasının ilerlemesiyle artık çok çeşitli gelin başları bulmak mümkün. Dilerseniz kendinden işlemeli ve taşlı hazır türbanları kullanabilir dilerseniz eşarbınızı ön kısmı kavisli düz olacak şekilde bağlayıp hazır süslemeler ile sonradan şekillendirebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda kendinizi Osmanlı Sultanları gibi hissedeceğiniz birbirinden şık taşlarla, incilerle süslenmiş gelin başı modelleri çok kullanılıyor. Eğer mütevazi bir düğün planlıyorsanız duvağınızı kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Ya da profesyonel bir yardım almak adına ve makyajınıza yaptırmak adına kuaföre gidebilirsiniz. Günümüzde artık birçok kuaför tesettürlü gelin başı yapmaktadır. İşte sizler için seçtiklerimiz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Zehrace Gelin Başı Modelleri 2015
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Hatice Kaşık 2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  En Güzel Hazır Türban Eşarp Modelleri
  En Güzel Hazır Türban Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.