İslami Düğün Davetiyesi Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

İslami Düğün Davetiyesi Modelleri

11 Mayıs 2019
46 views
 • Sponsor Bağlantı
  İslami Düğün Davetiyesi Modelleri

  Düğün ve nişan gibi özel günlerde en önemli konulardan birisi düğün davetiyesidir. Gerek kişisel tercihler, gerekse düğün konseptine göre kararlaştırılan düğün davetiyesi modeli çoğu kişinin özen gösterdiği bir konudur. Tesettürlü bayanların yöneldiği modellerden olan İslami düğün davetiyesi modelleri birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile fark yaratmanızı sağlıyor. Düğün davetiyesi seçimi konusunda henüz karar vermediyseniz ve davetiyenizin İslami özellikler taşımasını istiyorsanız sizler için seçtiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz.

  İslami değerlere uygun olarak hazırlanan davetiye modelleri özellikle mevlitli düğün ve nişan davetleri için mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Allah yazısı, nazar duası ya da Kur’an ayetlerinden bir kısmın yazılı olduğu davetiyeler dini duyguları ön plana çıkararak tesettürlü gelin adaylarının en beğendiği modeller oluyor.

  Dini davetiye modellerinde renk olarak abartıya kaçmamak gerekmektedir. Davetiyenin sadeliği ve şıklığı İslami değerlere tam bir uyum sağlayacaktır. Özellikle son yıllarda püskül detayının da yer aldığı İslami davetiye modelleri oldukça rağbet görüyor.

  Davetiye modelinizin konseptiniz ile uyumlu olmasını istiyorsanız beyaz ya da krem tonlarında davetiye seçimi yaparak düğün konseptinizde ön plana çıkan rengi de davetiyenizin bir kısmında ufak şekilde kullanabilirsiniz.

  Sponsor Bağlantı

  Düğün davetiyeniz sizi yansıtacağı için İslami sözler ya da görseller de sizin beğenilerinizi içermelidir. Siyah ve beyaz tonlarının birleşimi olan şık modellerin modern düğün konseptleri için trend olduğunu belirtebiliriz.

  Motiflerle buluşturulan dini davetiyelerin sadeliğini korumasına özen göstermenizde fayda var. Krem, bej, beyaz, siyah ve toz pembe tonlarının dini davetiyelerde en fazla tercih edilen renkler olduğunu unutmayın.

  Davetiyenize eklenecek dini harf ya da görseli ister zarfın üzerine, isterseniz de yazı kısmına bastırabilirsiniz. İslami özelliğin ön plana çıkmasını istiyorsanız yazı alanında dini sözlere yer vermeniz daha hoş bir görünüm sağlayacaktır.

  Dini davetiye modelleri arasında en fazla tercih edilen model zarfın üzerine yazdırılan ‘’Besmele’’ olmaktadır. Hayırlı bir işe adım atarken Besmele ile başlamanın huzurunu yaşamak isterseniz bu tarz modellere yönelebilirsiniz.

  Düğün konseptinizin renklerini davetiyenizde de yansıtmak isterseniz abartılı olmayacak şekilde çiçek motiflerinde farklı renklere yer verebilirsiniz. Bu şekilde renk olarak da düğün konseptiniz için uyumlu seçimler yapmış olacaksınız.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nikah Şekeri Modelleri
  Nikah Şekeri Modelleri
  2015 Yaza Özel Davetiye Modelleri
  2015 Yaza Özel Davetiye Modelleri
  Ucuz Düğün Davetiyesi Modelleri
  Ucuz Düğün Davetiyesi Modelleri
  2015 Modern Düğün Davetiyesi Modelleri
  2015 Modern Düğün Davetiyesi Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.