Hazır Eşarp Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

Hazır Eşarp Modelleri

7 Eylül 2015
5.666 views
 • Hazır Eşarp Modelleri

  Hazır eşarp modelleri son zamanlarda tesettürlü bayanların en çok kullandığı eşarp seçeneklerinden bir tanesidir. Bu anlamda hem pratik hem de şık bir görünüm sağlayan hazır eşarplar farklı modeller içermektedir. Günlük kullanım ya da abiye kullanım için farklı modellerden yararlanabilir, kıyafetleriniz için farklı renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

  Hazır eşarp modelleri için günlük kullanımda tercih edebileceğiniz mat renkler bulunuyor. Özellikle şal kullanmayı seven bayanlar şalı bağlarken çok zorlanabiliyor. Bu durumda hazır eşarplar imdadınıza yetişerek istediğiniz modeli kolayca yapmanızı sağlıyor. İster eşarp şeklinde isterseniz de salaş şekilde bağlanmış bir hazır şal modeli kullanarak kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Şifon, pamuklu kumaş gibi farklı kumaş türlerinden hazırlanan hazır şal modellerini aynı zamanda iki renkli, tek renkli ya da desenli olarak da tercih edebilirsiniz.

  Kullanabileceğiniz hazır eşarp tarzı ürünlerde elbette tercih edeceğiniz modele de dikkat etmeniz gerekir. Günlük kullanım için tercih edeceğiniz modellerde her zaman bağladığınız şekilde modellerden yararlanmanız kıyafetlerinizi kombinlerken de işinize yarayacaktır.

  Abiye hazır eşarp modelleri kullanmanız gerektiğinde ise daha farklı modellerden yararlanabilirsiniz. Şık aksesuarlarla tamamlanan abiye eşarp modellerinde inciler, büyük ya da küçük ebatlı çiçek motifleri kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra bağlanmış ve aksesuar eklenmiş olarak bir model seçtiğinizde zaman kaybetmeden eşarbınızı da bağlayabilirsiniz. Kullanacağınız modellerde özellikle kıyafetinize uygun renk ve modellerden yararlanabilirsiniz. Saten ya da şifon kumaşlı modellere ilk sırada yer verebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Şıklık Katan Aksesuarlar
  Şıklık Katan Aksesuarlar
  Tozlu Giyim Ucuz Tesettür Şal Modelleri
  Tozlu Giyim Ucuz Tesettür Şal Modelleri
  Aker İpek Eşarp Modelleri 2015
  Aker İpek Eşarp Modelleri 2015
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.