En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri

2 Mart 2015
1.351 views
 • En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri

  Gelinliğin tamamlayıcı parçası olan ve düğünde bir gelin için vazgeçilmez aksesuar gelin çiçekleridir. Gelin çiçeği de hem ülkemizde hem de Dünya’nın birçok yerine gelinler ellerinde gelin çiçeğini kullanmaktadır. Gelin çiçeği de farklı modellere göre tasarlanmakta olup, hatta mevsime uygun gelin çiçekleri dahi hazırlanmaktadır.

  Gelin çiçeği alırken öncelikle nasıl bir gelin çiçeği düşünüyorsunuz buna karar veriniz. Genelde bayanlarımız düğünden kalan hatıraları saklamak isterler. Bunun içinse gelin çiçeğinizi yapay çiçeklerden hazırlatıp, ömür boyu saklamanız mümkündür. Eğer ki canlı çiçek almayı planlıyorsanız uzun süre saklamanız mümkün olmayacaktır.

  Gelin çiçeği modelleri olarak genelde bayanlarımız sevdiği çiçeklerden oluşan gelin çiçeği seçmektedir. Model olarak takdir edersiniz ki çok model olacaktır. Özellikle top şeklinde ve sarkık gelin çiçeği modelleri daha ön planda olmaktadır. Bizlerde düğün için her ayrıntıya dikkat eden gelinlerimiz için en güzel gelin çiçeği modelleri hazırladık. En modern modellere yer vermeye çalıştık. Hem görüntüsü hem modelleri olarak dikkat çekici olan en güzel gelin çiçeği modelleri ise şu şekildedir:

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nişan Tepsisi Modelleri
  Nişan Tepsisi Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.