2015 Kına Elbisesi, Kına Kaftanı Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

2015 Kına Elbisesi, Kına Kaftanı Modelleri

3 Mart 2015
2.958 views
 • 2015 Kına Elbisesi, Kına Kaftanı Modelleri

  Kına gecelerinde artık son yıllarda eskiyi hatırlatan ve özümüzü yansıtan kıyafet olan kına kaftanı modellerinin kullanımı ile bayanlarımızın tercihi olmaktadır. Kaftan modellerine de baktığımızda günümüz tasarımları ve eskinin değişmez modelleri birleşerek ortaya şık modeller ile çıkmaktadır.

  Kına elbisesi kına kaftanı modelleri bakarken karşınıza farklı birçok model çıkacaktır. Özellikle pantolonlu ve elbiseli olan bu modeller arasında önerdiğimiz daha çok Osmanlı kıyafetlerini de andıran elbiseli kına kaftanı modelleridir. Bu tarz kaftanlar işlemeleri ve ve tasarımları ile adeta göz dolduruyor. Eğer ki dikkat çekici model arıyorsanız tercihiniz bu yönde olabilir.

  Kına kaftanı modellerinde renk olarak genelde standart renkler göze çarpıyor. Bunlar kırmızı, bordo, lacivert, yeşil, beyaz ve altın sarısı olarak görmekteyiz. En çok beğenilen renkler ise kırmızı, bordo, yeşil ve altın sarısıdır.

  Kaftan modellerini birçok mağazada gördüğümüz gibi özel moda evleri dikim de yapmaktadır. Fiyatları modeline göre değişmektedir. Hatta kiralanan kına elbisesi, kına kaftanı modelleri vardır. İşte sizler için seçtiğimiz kına kaftanı modelleri ise şöyledir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bindallı Modelleri
  Bindallı Modelleri
  Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015
  Kına Gecesi Hint Elbiseleri 2015
  Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri
  Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri
  Kına Abiyesi, Kına Abiye Modelleri
  Kına Abiyesi, Kına Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.