2015 Kapalı Gelinlik Modelleri | Tesettür Gelinlik Modelleri
Resim Bulunamadı

2015 Kapalı Gelinlik Modelleri

2 Eylül 2015
8.121 views
 • Sponsor Bağlantı
  2015 Kapalı Gelinlik Modelleri

  Gelinlik seçimi, hayatının en önemli gününde giyileceği için her kız için zor bir süreçtir. Fakat İslami giyimi benimsemiş kapalı gelinlik modeli arayan kızlar için daha zordur. Artık modaevleri kapalı kızlar için birbirinden şık alternatif modeller sunuyor. Bu modeller arasında kaybolmamanız için ne istediğinizi bilmeniz önemli.

  Bu yılın gelinlik trendlerine baktığımızda klasik kabarık modellerden ziyade daha düz ve dantel, taş detayları olan kapalı gelinlik modelleri dikkatimizi çekiyor. Kabarık olmayan uzun etek üzerine süzülen, kenarı dantelli tek parça tül duvaklar ile eskilere gidiyoruz. Ayrıca bel kısmında çeşitli işlemeler ve taşlar bulunan Osmanlı dönemlerini andıran gelinliklerde çok moda.

  Sponsor Bağlantı

  Son yılların trendi şallara gelin başlarında rastlamak mümkün. Duvak yerine aşağıya doğru salınan ipek beyaz şalları tercih ederek gelinliğinize farklı bir hava katabilirsiniz. 2015 kapalı gelinlik modelleri arasında kol ve kuyruk detayı uzatılarak zerafe katılmış gelinliklere rastlamak da mümkün. Bu modeller salon düğünlerini tercih edecek olanlar için daha uygun olacaktır. Taşsız bir model tercih edecekseniz kesinlikle dantel küpür şeklinde işlemeleri olan modelleri tavsiye ederiz. Bu modeller oldukça naif görünmekle birlikte fiyat olarak da avantaj sağlamaktadır. Sizler için seçtiğimiz kapalı gelinliklere bakmadan kararınızı vermeyin!


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nüans Moda Evi Gelinlik Modelleri 2015
  Nüans Moda Evi Gelinlik Modelleri 2015
  Muslima Wear Gelinlik Modelleri 2015
  Muslima Wear Gelinlik Modelleri 2015
  Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri
  Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri
  Sade Tesettür Gelinlik Modelleri 2015
  Sade Tesettür Gelinlik Modelleri 2015
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.